TÜRK ARAP EKONOMİ FORMU

22 Nis. 2016
547

    Türk - Arap Ekonomi Formu (TAF'2016) 11nci toplantısı 28 Nisan 2016 tarihinde İstanbul Çırağan Sarayı'nda TAF ve Al Iktissad Wal-Aamal Group (AIWA) tarafından gerçekleştirilecektir.

    Konuya ilişkin olarak, TAF'dan alınan yazıda Foruma Başbakan yardımcımız Sayın Mehmet Şimşek'in katılacağı belirtilerek, Forumun Borsa İstanbul ve Başbakanlık Yatırım Destek Ajansı ile Başbakanlık Tanıtım Ajansı tarafından da desteklendiği ifade edilmektedir.

    Bankacılık,finans,enerji,inşaat,gayrimenkul.müteahhitlik,savunma ve ulaştırma temel konu başlıkları ile toplanacak olan TAF'2016'ya Birleşik Arap Emirlikleri,Katar,Kuveyt,Suudi Arabistan,Umman hükümet üyelerinin yanı sıra Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi'nin de resmi davetli bulundukları belirtilmektedir.

    Forum kapsamında, üste düzey kamu kurumları tesilcileri ve işadamlarının katılacağı üst düzey kapalı yuvarlak masa toplantılarının yanısıra, firmalar arasında görüşmelere de imkan sağlanacağı, yine bahse konu TAF yazısında belirtilmektedir.

    TAF 2016 ya katılmak isteyenlerin http://www.turkisharabeconomicforum.com adresinde yer alan kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir.

 

Yukarı çık.