Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı

21 Mart 2022
63
Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı

Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda Kırklareli Üniversitesi'nin de ortaklığıyla   23-24 Mart 2022 tarihlerinde Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı,  Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Fuara ortak olan diğer üniversiteler, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ve Trakya Üniversitesi'dir. 

Her bölümden öğrenci ve mezuna yönelik farklı sektörlerden yüzlerce firmanın yer alacağı bu kapsamlı fuarda, mezun ve mezun adayları için iş imkânı, öğrenciler için staj imkânı bulabilecekleri bir ortam oluşturulacaktır. Fuara ortak beş üniversiteden-toplam 10.000’den fazla öğrenci ve mezunun katılması öngörülmektedir. Öğrenciler ve mezunlar “Trakya Kariyer Fuarı” kapsamında düzenlenecek olan etkinliklere ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabilecektir. Kırklareli Üniversitesi öğrenci ve mezunları fuarla ilgili detaylı bilgiye Yetenek Kapısı Kariyer Platformu'ndan ve Trakya Kariyer Fuarı'nın web sayfasından erişebilirler. 

Trakya Kariyer Fuarı'na katılım göstermek isteyen işverenler kariyer@klu.edu.tr e-posta adresi ile Üniversitemizin Kariyer Merkezi ile iletişim kurabilir. 

Yukarı çık.