Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı

04 Şub. 2020
277
Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı

Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı

Trakya Bölgesel Kariyer Fuarı; Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı himayelerinde, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nin de ortaklığı ile Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde (diğer paydaş üniversiteler; Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi) 24-25 Şubat 2020'de Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Her bölümden öğrenci ve mezunlara yönelik en az 250 firma ve kurumun yer alacağı fuarda, aynı zamanda etkinliğe katılan firmalar tarafından eğitim ve seminerler düzenlenecektir. Bu eğitimlerin yanında, mezunlar ve mezun adaylarının
iş imkânı, öğrenimi devam eden öğrencilerin ise staj imkânı bulabilecekleri bir ortam oluşturulacaktır. Etkinliğe iki gün süresince beş üniversiteden toplam 10.000'den fazla öğrenci ve mezunun katılması hedeflenmektedir. Müdürlüğünüze bağlı faaliyet gösteren firmaların fuara katılım konusunda bilgilendirilmelerini rica ederiz. Fuar Firma/Kurum Katılım kaydınız için aşağıda verilen linkteki formu doldurmanız yeterlidir. Katılım için gerekli bilgiler formda mevcuttur. Formdaki "yönlendiren üniversite" kısmında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'nin seçilmesi bölgemiz için açısından önemlidir. Yoğun katılım ve sınırlı alan sebebiyle başvuruların ivedilikle yapılması önem arz etmektedir.

Kayıt linki:
https://kariyer.trakya.edu.tr/forms/trakya-kariyer-fuari-20-firma-kurum-kayit-formu/?preview=true Trakya bölgesinde ilk kez Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı himayelerinde düzenlenecek bu büyük fuarda sîzleri de aramızda görmekten onur duyacağız.
Saygılarımızla,

Yukarı çık.