TOBB-FGCCC Türkiye KİK 2. Forumu

20 Ekim 2016
538
Tobb-Fgccc Türkiye Kik 2. Forumu

 

TOBB’dan gelen yazıda, 1-2 Kasım 2016 tarihlerinde Bahreyn’de TOBB-FGCCC Türkiye KİK 2. Forumu’nun düzenleneceği bildirilmektedir. Bahreyn Başbakanı Şeyh Khalifa bin Salman Al Khalifa himayelerindeki Forum; TOBB, Körfez İşbirliği Konseyi Odaları Federasyonu (FGCCC) ve Bahreyn Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde düzenlenecektir.TOBB-FGCCC Türkiye KİK 2. Forumu’na Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) üyesi Bahreyn Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Katar ve Umman iş ve finans çevrelerinden 500 civarında firmanın katılması beklenmektedir ve Forum kapsamında altyapı, mega projeler, teknik müşavirlik, bankacılık ve finans, sağlık, ilaç ve tıbbi ekipmanlar, yenilenebilir enerji, petrol ve doğal gaz, tarım, gıda, ulaştırma, lojistik ve franchising gibi sektörlerde iş imkanları, karşılıklı ticaret ve yatırımda yaşanan sorunların ele alınacağı öngörülmektedir. 

Ayrıca Forum kapsamında Türkiye ve KİK üyesi ülke firmaları arasında teknik müşavirlik, tarım ve gıda, yenilenebilir enerji, enerji, petrol ve doğal gaz, savunma sanayi, bankacılık, finans ve sigorta, gayrimenkul, otomotiv ve yan sanayi, kimyasal ürünler, kozmetik ve temizlik ürünleri, inşaat ve altyapı, inşaat malzemeleri, sağlık ve ilaç, bilişim teknolojileri, makine ve teçhizat, madencilik, tekstil ve konfeksiyon, turizm, ulaştırma ve lojistik, elektronik ve telekomünikasyon ve franchising sektörleri başta olmak üzere ikili görüşmeler gerçekleştirilmesi imkanının sağlanacağı ifade edilmektedir. 

Forumun taslak programına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin TOBB’un TR6700 0640 0000 2420 1001 2766 IBAN numaralı (Türkiye İş Bankası - Akay Şubesi – Şube Kodu: 4201 – SWIFT: ISBKTRIS) Dolar hesabına 500 (BeşYüz) Dolar ön avans bedeli ödemeleri gerekmektedir. Katılım bedelinin kesinleşmesini takiben, bakiye tutar ziyaret öncesinde katılımcılardan ayrıca tahsil edilecektir. 

Buna göre ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin en geç 10 Ekim 2016 tarihine kadar kik@tobb.org.tradresine e-posta ile başvurarak aşağıdaki evrakları iletmeleri gerekmektedir: 
1) (http://kik.tobb.org.tr) adresinde yer alan “TOBB-FGCCC Türkiye KİK 2. Forumu Katılım Formu”nu doldurmaları
2) .jpeg formatında ve yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafları
3) Pasaportlarının kimlik sayfasının taranmış hali 
4) Yukarıda bahsedilen ön avans bedelinin ödendiğine dair banka dekontu

Katılım teyidini bildirip avans ödemesi yaptıktan sonra katılmaktan vazgeçilmesi durumunda ilgili katılımcıların ön avans ödemelerinin iade edilebilmesi için TOBB’a yazılı olarak başvuruda bulunulması gerekmektedir ve son başvuru süresi 3 Ekim 2016’dır. 

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

Yukarı çık.