TEKİRDAĞ RAMADA OTEL İLE ÜYELERİMİZE ÖZEL İNDİRİM PROTOKOLÜ YAPILDI.

17 Şub. 2021
286
Tekirdağ Ramada Otel İle Üyelerimize Özel İndirim Protokolü Yapıldı.

Odamız ve TEKİRDAĞ RAMADA BY WYNHAM OTEL ile imzalanan protokol çerçevesinde üyelerimiz, çalışanları ve 1. Derece yakınları Tekirdağ’da hizmet veren RAMADA HOTEL ve YAT HOTEL de konaklamaları durumunda % 15 e varan konaklama ve diğer hizmet indirimlerinden faydalanabilecekler.

MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİ, ÇALIŞANLARI VE 1. DERECE YAKINLARI İÇİN ÖZEL OLARAK TANIMLANAN İNDİRİMLER:

 

 

. Beafit (güzellik ve sağlık merkezi) kullanımlar için % 20 indirim

 

. Masaj hizmetleri için % 10 indirim sağlanacaktır.

              

-Ala carte restaurantlarda faydalanabilecek öğle ve akşam yemekleri & özel günler ve alkollü içecekler hariç % 15 indirim,

 

- Havuz kullanım esnasında pool bar’dan yapacağınız öğünleriniz için % 20 indirim,

 

- Düğün & davet organizasyonları için seçmiş olduğunuz kişi başı menü fiyatı üzerinden indirim sağlanacak olup mininum 300 kişilik davetlerinizde geçerli olacaktır.

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, "Üyelerine her anlamda destek olmak gayretiyle hizmetini sürdüren Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, otel ve konaklama sektöründe de üyelerine destek olmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, Ramada Otel  Direktörü Volkan Kuş ve İdari İşler Müdürü Müjdat Kaymak ile yaptığımız protokolde, tüm üyelerimizin ve çalışanlarımızın faydalanabileceği %15 indirim anlaşmasını gerçekleştirdik. Tüm üyelerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

 

İndirimden faydalanmak isteyen üyelerimiz firma adını resepsiyonda belirtmeleri yeterli olacaktır.

 

Yukarı çık.