SRİ LANKA YATIRIM FORUMU

24 May. 2021
146
Sri Lanka Yatırım Forumu

SRİ LANKA YATIRIM FORUMU

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda, Sri Lanka'nın Ankara Büyükelçiliği'nin yazısına atfen, Sri Lanka Ticaret Odası (CCC), Sri Lanka Yatırım Kurulu (BOI) ve Colombo Borsası (CSE) işbirliğinde 7-9 Haziran 2021 tarihleri arasında sanal "Sri Lanka Yatırım Forumu" organizasyonu için çalışmaların devam ettiği bildirilmektedir.

"Sri Lanka- Asya'nın bir sonraki büyüme cenneti" temasıyla üç gün sürmesi öngörülen Sri Lanka Yatırım Forumu'nda üst düzey hükümet liderleri, kamu ve özel şirketlerin üst düzey liderleri, küresel uzmanlar, yatırım bankacıları ve danışmanlık firmaları tarafından oturumlar düzenlenecek ve sunumlar gerçekleştirilecektir.

Etkinlik kaydı ve katılım ücretsiz olan Forumun, iş ortakları da dahil olmak üzere potansiyel yatırımları Sri Lanka'ya çekmek üzere yatırım kararları için gerekli ve kapsamlı bilgileri sağlamanın yanı sıra Sri Lanka ile yabancı iş adamları arasında iş bağlantıları kurmaya odaklanması planlanmaktadır.

Söz konusu etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt işlemlerine https://invest-srilanka.lk adresinden ulaşılabileceği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Yukarı çık.