SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI TOPLANTISINA MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI EV SAHİPLİĞİ YAPTI

09 May. 2016
559
Sivil Toplum Kuruluşları Toplantısına Malkara Ticaret Ve Sanayi Odası Ev Sahipliği Yaptı

Malkara Belediyesi ile STK (Sivil Toplum Kuruluşları) başkan ve temsilcileri arasında Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cengiz Uysal ve Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Meclis Üyesi SS 269 sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özkan, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri ile basın mensupları katıldı.

Başkan Ulaş Yurdakul toplantı başında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Malkara Belediyesinin çalışmaları, gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan projeler hakkında bilgiler verdi.

Gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri arasında Hürriyet Caddesi Yayalaştırma Projesi, pazar yeri projesi, nüfus kaybı, mezbaha, mevcut imar planı, OSB yolu, mezarlıklar, araç parkları, tarla yolları ve fakülte konuları hakkında görüşmeler yapıldı. Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul toplantıya katılan STK Başkan ve temsilcilerinin önerilerine, fikirlerine ve taleplerine önem verip sık sık notlar aldı.

Toplantının ardından toplantıya ev sahipliği yapan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin tarafından Mia – Et Lokantasında toplantıya katılanlara yemek verildi.

Yukarı çık.