PARİS SIAL FUARI / İKİLİ GÖRÜŞME ETKİNLİĞİ YURT DIŞI İŞ GEZİSİ

10 Ağus. 2016
515
Paris Sıal Fuarı / İkili Görüşme Etkinliği Yurt Dışı İş Gezisi

Trakya Bölgesindeki Odalar ve Borsaların ortak katılımıyla 16-20 Ekim 2016 tarihlerinde Gıda Endüstrisinin en büyük etkinliklerinden biri olan Paris Sial Fuarı'na KOSGEB destekli Ticari Heyet Organizasyonu gerçekleştirilecektir.

 Trakya Kalkınma Ajansı ve diğer yerel Oda ve Borsaların işbirliğinde, bölgemizin ekonomisine ve firmalarımızın dış pazara açılmalarına katkı sağlamak amacıyla KOSGEB Yurtdışı İş Gezisi desteği kapsamında 15-18 Ekim 2016 tarihleri arasındaParis, Fransa Yurt Dışı İş Gezisi Etkinliğinin organizasyonu planlanmıştır.

Etkinlik Fransa Gıda sektörü ve gıda teknolojileri firmalarıyla B2B görüşmeleri ve 104 ülkeden 6500 firmanın katılımcı olarak temsil edildiği 2016 SIAL Paris Gıda Ürünleri ve Teknolojileri fuar ziyaretini kapsamaktadır.

İş Gezisi Gıda, Tarım ve teknolojileri sektörlerini kapsayacak şekilde organize edilecektir. Söz konusu sektörlerde faaliyet gösteren KOSGEB veri tabanında kayıtlı ve kaydı güncel olan firma katılımcılarına KOSGEB desteğinden yararlanmaları için Ajans uzmanlarından teknik destek sağlanacaktır.Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yukarı çık.