ÖĞRETMENLERİMİZE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.

24 Kas. 2017
526
Öğretmenlerimize Şükranlarımızı Sunuyoruz.

ÖĞRETMENLERİMİZE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Milletimizin istikbalini emanet ettiğimiz gençlerimize emek veren sevgili öğretmenlerimize, verdikleri emek ve değer için bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz.

Öğretmenler, milletin geleceğinin şekillenmesinde büyük rol oynamaktadır. Hayatın bütün zorluklarına ve büyük sorumluluklara rağmen öğretmenlerimizin, büyük bir özveri ile genç neslin yetişmesinde en kalıcı ve ciddi katkıyı vermeye devam ediyor olmaları, geleceğimiz açısından en büyük güvencemizdir.

Öğretmenlerimiz, Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘yeni neslin kendi eserleri olacağının’ idrakindedirler.

Eğitim alanına yapılacak her türlü katkı, ülkemizin refahına yönelik en büyük yatırımdır. Çünkü eğitim ve öğretime gerekli önemi vermeyen toplumlar, hiç bir kazanımlarını ellerinde tutamazlar.

Bu bilinçle hareket eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 81 ilde okul yaptırarak, elinden gelen maddi ve manevi katkıyı ortaya koymuş ve koymaya da devam etmektedir.

Ülkemizin bugünlere ulaşmasında ve bizlerin yetişmesinde en kıymetli emeği veren öğretmenlerimize minnet borçluyuz.

Öğretmenler Günü vesilesiyle, Türk iş dünyası adına öğretmenlerimize ve eğitim camiamıza şükran ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Yukarı çık.