Malkara TSO Yönetimi, İlk Çalışma Gününde Banka Müdürleriyle Toplantı Yaptı

17 Kas. 2022
37
Malkara Tso Yönetimi, İlk Çalışma Gününde Banka Müdürleriyle Toplantı Yaptı
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Yamanoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ilk çalışma gününde Malkara ilçesinde faaliyet gösteren Özel ve Kamu Banka Müdürleriyle bir toplantı gerçekleştirdi.
 
Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Yamanoğlu, özel ve kamu bankası yöneticileriyle gerçekleştirilen toplantı sonrası Malkara Medya’ya açıklamalarda bulundu; Malkara TSO yönetimi olarak ilk çalışma günümüzde Malkara ilçemizde faaliyet gösteren Vakıf Bank, TEB, AKBank ve ŞekerBank Banka Müdürleriyle bir toplandı gerçekleştirdik. Malkara TSO üyelerimizin faydalanması doğrultusunda Banka Müdürleri ile yapılan görüşmelerde kredi, banka işlemleri, dosya masrafları, pos komisyon oranları vb. tüm işlemlerde imzalayacağımız protokoller ile özel indirimli oranlar almak istediğimizi belirttik. Önümüzdeki günlerde Malkara TSO üyeleriyle kamu ve özel bankaların yöneticilerini buluşturarak, gerçekleştireceğimiz genişletilmiş toplantıya üyelerimizin sıkıntı ve dertlerini dinleyeceğiz. Bu konuların çözülmesi için yönetim kurulu arkadaşlarımla çaba göstereceğiz. Malkara Ticaret ve Sanayi Odamızın ana faaliyet konusu esnaf ve sanayici üyelerinin iş hayatında karşılaştıkları her sorunu kolaylaştırmak ve çözmektir. Hep birlikte olursak bu sorunların çözümü noktasında her şeyin üstesinden geliriz” dedi.
 
Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonunda ilk çalışma gününde gerçekleştirilen toplantıya; Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Özver, Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Yamanoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Ali Bingül, Halil Köklü, İsmail Becerik, Ömer Halıcı, Mehmet Eskicioğlu ve Faruk Hilmi Düvenci ve TSO Genel Sekteri Sinan Beşer ile Kamu ve Özel Banklaarın Müdürleri katıldı.

Yukarı çık.