ODAMIZ SEÇİMLERİ 1 EKİMDE YAPILACAK

Odamız Seçimleri 1 Ekimde Yapılacak

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ;

Odamız Yönetim Kurulu olarak 09.08.2017 tarihinde almış olduğumuz karar neticesinde Oda seçimlerinin 01.10.2017 tarihinde yapılması yönünde İlçe seçim kurulundan onay alınmış bulunmaktadır. 1967 yılından günümüze başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Odamızın tarihine yakışır bir seçim olması için yönetim kurulu olarak var gücümüzle çalışmaktayız. Her seçim döneminde olduğu gibi demokratik ve şeffaf bir seçim süreci geçirmek öncelikli hedefimizdir.

Sürece yardımcı olmak adına seçimlerde en çok sorulan soruları sizler için derlemiş bulunmaktayız. Belirtilen sıkça sorulan sorular metnini www.malkaratso.org.tr adresinden veya odamızdan bizzat talep edebilirsiniz. Diğer soru ve görüşleriniz için direkt şahsıma, yönetim kurulu üyelerime veya odamız genel sekreterine istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi bizlere iletmeniz demokratik bir seçim yapabilmek adına büyük önem arz etmektedir.

Unutulmamalıdır ki rekabet geçici dostluklar kalıcıdır. Bu vesileyle Malkara’ya gönül vermiş tüm üyelerimize 01.10.2017 tarihinde yapılacak oda seçiminin hayırlar getirmesini temenni eder, seçime katılacak tüm adaylara başarılar dilerim.

                                   SAYGILARIMIZLA

MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU ADINA

                                   ÜMRAN BİLGİN

                         YÖNETİM KURULU BAŞKANI

           

 

 

Yukarı çık.