ODAMIZ İLE SEPAŞ ENERJİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI.

13 Kas. 2020
296
Odamız İle Sepaş Enerji Arasında İndirim Protokolü İmzalandı.

12.11.2020 tarihinde Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Sepaş Enerji Bölgeler Müdürü Uğur Aras ve Sepaş Enerji Bölge Müdürü Hüseyin Kırcı’nın katılımlarıyla Malkara TSO üyelerine yönelik yüzde 15 e varan elektrik fiyat indirimi protokolü imzalandı.

Protokol imza buluşmasına katılan Sepaş Enerji Bölgeler Müdürü ARAS yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Akkök Holding ve Avrupa’nın 10 büyük enerji şirketi arasında gösterilen CEZ Group’un stratejik ortaklığıyla elektrik tedarik hizmeti veren Sepaş Enerji’den; Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Ticarethane tarifesi kullanan  üyelerine özel  % 15’e varan indirim oranlarıyla sabit fiyat fırsatı sunuyoruz. Oda üyesi firmalar elektrik tedarik hizmetinde Sepaş Enerji’yi tercih ettikleri takdirde Sepaş Enerji’nin sunduğu avantajlı fiyattan faydalanabilecekler. Yıllık ortalama 50.000 kWh ve üzeri elektrik tüketimi olan ticarethane tarifesindeki iş yerlerine özel avantajlı fiyatlardan yararlanmak için teklif@sepas.com.tr e-posta adresine mail gönderebilirsiniz. İndirim, 31.12.2020 tarihine kadar imzalanacak sözleşmeler için geçerli olacaktır. Bizleri en iyi şekilde ağırlayan Sayın Başkanıma şükranlarımı sunuyorum.”sözlerine yer verdi.

Bilgin “Günümüzde enerji maliyetleri üretimde ve ticarette en önemli unsurlardan biri haline geldi. Biz de bu yönde üyelerimize fiyat avantajı sağlamak adına çalışmalarımıza var gücümüz ile devam ediyoruz. Protokolün tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum ”  açıklamalarında bulundu.

Yukarı çık.