MATCH4INDUSTRY Ticari İş Görüşmeleri

Match4Industry Ticari İş Görüşmeleri

Match4Industry İkili Görüşmeleri Etkinliği ''Yeni İş Birlikleri- Yeni Ufuklar- Yeni Kapılar- Yeni Fırsatlar''15-16 Ekim 2015

Avrupa İşletmeler Ağı Üyesi Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanyi Odası işbirliğinde , 15-16 Ekim 2015 tarihinde ''Match4Industry'' ticari iş görüşmeleri organize edilcektir.

2014 yılında üçüncüsügerçekleşen etkinlikte; 1002ün üzerinde yerli firmanın ve Almanya, Avusturya, Macaristan, Hollanda, İtalya, Yunanistan, Bulgaristan, Roamnya, KOsova, Bosna Hersek, Sırbistan, Uganda, Malta, Kanada, ABD, Slovakya,Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan,Lüksemburg, İsveç, Makedonya, Mısır ve Nijerya'dan olmak üzere 100 yabancı firmanın katılımıyla 1524 iş görüşmesi gerçekleşmiştir.

20'yi aşkınülkeden firmalar Türkiye pazarından stratejik ortaklarını bulmak ve Türk firmalar ile ticari ve teknolojik iş birliği yapmak amacı ile Kocaeli'ne gelecektir.

İkili iş görüşmeleri 15-16 Ekim 2015 tarihinde TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde gerçekleşecektir. Etkinlik kapsamaında, işbirliğiyapmak isteyen bölgemiz firmalarıarzu ettikleri taktirde yabancı firma yetkililerini işletmelerinde ağırlayabilecektir. 

Yukarı çık.