MALKARA’NIN BAŞARILI İŞ KADINI TÜLİN ÖZLEM IŞIK’A 2 AYDA 2 KUPA BİRDEN

23 May. 2017
716
Malkara’Nın Başarılı İş Kadını Tülin Özlem Işık’A 2 Ayda 2 Kupa Birden

TLNX İletişim (Turkcell Yetkili Satış Noktası) Sahibi Tülin Özlem Işık, iki ayda iki kupaya layık görüldü

 

      Malkara’da faaliyet gösteren TLNX İletişim (Turkcell Yetkili Satış Noktası)’nin sahibi başarılı iş kadını Tülin Özlem Işık, Turkcell’in Trakya Bölgesi’nde yapılan Satış ve Müşteri Memnuniyeti Yarışması’nda ödülleri topladı.

İlk olarak Turkcell’in Mart Ayı Satış ve Müşteri Memnuniyeti Yarışması’nda 2.’lik ödülüne layık görülen TLNX İletişim Sahibi Tülin Özlem Işık, Nisan Ayı Satış ve Müşteri Memnuniyeti Yarışması’nda ise 1.’liği kaptı.

      Tülin Özlem Işık’a Turkcell Bölge Temsilcisi Teknoteks Dağıtım AŞ.(TDM) Adına ödüllerini vermek üzere ilçeye gelen Turkcell Saha Aktivite Yöneticisi Tolga Yavuz ve Turkcell Destek Uzmanı Serkan Uzun, Tülin Özlem Işık’ı ve firma çalışanı Gizem Şener’i tebrik etti.

“Malkaramıza hizmet etmekten dolayı çok mutluyuz”

      Kazandığı kupalarla birlikte poz veren Tülin Özlem Işık, “Geçen ay ikinci olduğumuzu öğrendik. Kupamızı Tolga Bey bize teslim etti. Nisan ayında da yine aynı yarışmadan bir tane daha olduğu söylendi. O yarışmada da birinci olduk. Malkaramıza hizmet etmekten dolayı çok mutluyuz. Bize desteklerinden dolayı TDM Müdürü Murat Şahin Hazar’a, Turkcell Bölge Yöneticisi Volkan Can Şahin’e çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

10 parmağında 10 marifet

      Malkara’nın sevilen isimlerinden olan başarılı iş kadını Tülin Özlem Işık gündüzleri TLNX İletişim’de Malkaralılara hizmet verirken aynı zamanda akşamları da ilçe merkezinde yer alan Çınaraltı Kıraathanesi’ni işletiyor.

      İki işini de çok sevdiğini belirten Tülin Özlem Işık, “Her iki işimi de çok seviyorum. Bu nedenle yorulmuyorum. Halkımıza ve müşterilerime hizmet etmekten gurur duyuyorum. Müşterilerim de bana karşı oldukça saygılı davranıyorlar. Ben de onlara kaliteli hizmet etmek için elimden geleni yapıyorum” diye konuştu.

Yukarı çık.