MALKARA TSO ve MALKARA ZİRAAT ODASI ORTAK HİZMET BİNASI YAPIMI İÇİN ÖN PROTOKOL İMZALADI

19 Şub. 2021
251
Malkara Tso Ve Malkara Ziraat Odası Ortak Hizmet Binası Yapımı İçin Ön Protokol İmzaladı

Malkara Ticaret Odası’nın mülkiyetinde bulunan eski otogar altındaki arsa üzerine ortak hizmet binasının yapılması amacıyla ön anlaşmaya varıldı.

19.02.2021 tarihinde Malkara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Toplantı Salonunda yapılan imza törenine Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Malkara Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gündüz, Malkara TSO Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Malkara Ziraat Odası Meclis Başkanı Teoman Kesebir, Malkara TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Mahir Yıldırım, Mehmet Eskicioğlu ve Tevfik Yamanoğlu, Malkara Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Salih Dinç ve Recep Yaver katıldılar.

Bina yapım işi ile ilgili ortak bir açıklamada bulunan Bilgin ve Gündüz, “Bildiğiniz üzere her iki odamızın da mevcut hizmet binaları üyelerimize hizmet ve yeterlilik konusunda çağın gerekliliklerini taşıyamaz duruma gelmişlerdir. Bu proje ile Malkaramıza yakışır, üyelerimizin ve vatandaşlarımızın modern şartlarda hizmet almasını sağlayacak ortak hizmet binası yapmayı amaçlıyoruz. Yapacağımız hizmet binası, Malkara ticari hayatının şekillenmesinde öncü ve örnek bir yapı olacaktır. Malkaramız için hayırlı olmasını diliyoruz”.   

Yukarı çık.