MALKARA TSO MART AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

31 Mart 2016
617
Malkara Tso Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi.

Malkara TSO Mart ayı Meclis toplantısı 30 Mart 2016 Çarşamba günü TSO Meclis Salonu'nda yapıldı. Toplantının gündeminde Şubat ayı aylık mizan, gelir ve giderlerinin açıklanmasının ardından Malkara Mesleki Eğitim Merkezi ile Malkara TSO'nun iş makinası operatörü similatör eğitimi için Trakya Kalkınma Ajansı'na hazırladıkları proje toplantıda ele alındı.

 

Gelen talep üzerine Malkara TSO tarafından açılan ve 7 hafta süren Ön Muhasebe ve Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim Programına katılan 118 kursiyer sertifika almaya hak kazandı. Hiçbir karşılık almadan bu kursu veren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Mustafa Özer ve Mikro Yazılım Evi Trakya Çözüm Ortağı Zafer Arslan'a Malkara TSO tarafından emeklerine karşılık teşekkür plaketi verildi. Fedakarlıklarından dolayı eğitmenlere teşekkür eden TSO Başkanı Ümran Bilgin, 200’e yakın kursiyerin katıldığı programa ilginin bu kadar yoğun olacağını tahmin etmediklerini sözlerine ekledi.

 

MESLEK KOMİTELERİNİN SORUNLARI TSO MECLİSİ'NDE GÖRÜŞÜLDÜ

Meclisin ikinci oturumunda Genişletilmiş Meslek Komitesi Toplantısıyla sektörel olarak meslek komitelerinin sorunları tartışıldı.

Yukarı çık.