MALKARA TİCARET VE SANAYİ ODASI, SALGIN SÜRECİNİN YARATTIĞI ETKİLERİN EN AZA İNDİRİLMESİ İÇİN ŞEKERBANK İLE PROTOKOL İMZALADI.

23 Şub. 2021
261
Malkara Ticaret Ve Sanayi Odası, Salgın Sürecinin Yarattığı Etkilerin En Aza İndirilmesi İçin Şekerbank İle Protokol İmzaladı.

Banka, protokol kapsamında, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı KOBİ’lere 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vadelerle finansman sağlayacak.

Protokol imza törenine, Şekerbank Malkara Şube Müdürü Soner Akdoğan ile Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin katıldılar. 

Protokol ile Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ayrıca ilk kez POS kullanan KOBİ’lere ise ilk 3 ay POS kira muafiyeti sağlanacak. 

 Akdoğan: “Her dönem olduğu gibi üretenlerimizin yanındayız” Şekerbank Malkara Şube Müdürü Soner Akdoğan protokol kapsamında yaptığı konuşmada; “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 67 yıldır iyi ve kötü günde üretenlerin yanında yer alıyoruz. Zorlu salgın sürecinde de müşterilerimizi destekleyerek salgının olumsuz ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Bu protokol ile de Malkara Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz. Her dönem olduğu gibi bu dönemde de müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz” dedi. 

 

Bilgin: “Sağladığı destekler için Şekerbank’ı kutluyorum" Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ümran Bilgin de Şekerbank’ın üyeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Üretene her koşulda ihtiyacına yönelik finansal destek sağlayan Şekerbank’a yanımızda yer aldığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yukarı çık.