Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Aylık Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı.

26 May. 2016
556
Malkara Ticaret Ve Sanayi Odası Aylık Olağan Meclis Toplantısı Yapıldı.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Nisan ayı olağan Meclis toplantısı 25.05.2016 tarihinde Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya MTSO Meclis Başkanı Cengiz Uysal, MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Yönetim Kurulu Üyeleri, Malkara mtso Meclis Üyeleri katıldılar.

Gündemin 1. maddesinde yer alan Meclis Katip Üye seçimi yapıldı. Gerçekleştirilen seçimde Meclis Katip Üyesi olarak Erhan Keskin seçildi.  Toplantıda 2. Gündem maddesinde yer alan Nisan ayının aylık mizan, gelir ve giderin tetkiki yapıldı.

Gündem maddeleri içerisinde yer alan Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili gelişmeler konusunda Ankara’da gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, “İlk toplantıda ilçe başkanımızla Fikri Işık’a ziyarette bulunduk. Malkara OSB’nin fazi borcu vardı. Bu konuda Fikri  Bey ile görüştük. Borç konusunda Maliye Bakanımız ile görüşmemiz gerektiğini ifade etti. Fakat Organize Sanayi Bölgesine ek alan için yardımcı olacaklarının sözünü verdi. Biz Ankara’da AK Parti Milletvekillerimiz Mustafa Yel ve Ayşe Doğan’ın yardımları ile Maliye Bakanımızdan randevu aldık ve görüştük. Malkara OSB’nin borcu için çalışma yapacaklarını ifade ettiler. Ankara’da yapmış olduğumuz görüşmeler olumlu geçti diyebilirim.” dedi. 

Yukarı çık.