MALKARA KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER SEÇİMLERİ YAPILDI

28 Şub. 2019
415
Malkara Kadın Ve Genç Girişimciler Seçimleri Yapıldı

TOBB koordinasyonunda, oda ve borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliği seçimleri yapıldı.

 

Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla Odalar ve Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Üyeleri dün yapılan seçimle belirlendi.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nda sabah 10.00 itibari ile başlayan oy kullanma işlemi saat 16.00’da sandıkların kapanması ile sona erdi.

İl Kadın Girişimciler Kurulu için 18 kadın girişimci oy kullandı. Seçim sonuçlarına göre AYNUR ÇEŞMELİLER, SEMA GÜNAL KAÇAR ve AYŞE AYAZ Tekirdağ Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeliğine seçildiler. Yedek üyeliklere ise Dilek Akkaya, Aysun Dündar ve Firdevs Küçük seçildiler.

İl Genç Girişimciler Kurulu için 21 genç ismin oy kullandığı seçimde DOĞUŞ BİLGİN, ÇAĞATAY ÇELİK ve OĞUZHAN YAMAN Tekirdağ Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeliğine seçildiler. Yedek üyeliklere ise Göksel İn, Hüseyin Can Beşer ve Nuh Naloğlu seçildiler.

TOBB tarafından belirlenen seçim takvimine göre Mart ayının ilk haftasında İcra Komitesi üyelerinin oyları ile 81 ilde TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu yeni başkanları seçilecek. 

Yukarı çık.