Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı

06 Haz. 2022
78
Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı

Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı

Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı Hakkında

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından "Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı" konusunda iletilen yazı içeriğine aşağıda yer verilmektedir.


Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı Hakkında

Birliğimiz bünyesinde yürütülen sektör bilgilendirme faaliyetleri kapsamında, TOBB Ankara Birlik Merkezi Konferans Salonu'nda, 2 Haziran 2022 tarihinde saat 14:00-16:00 arasında, "Bilişim Sektörü Destekleri Toplantısı" düzenlenecektir. Toplantıda, 20 Nisan 2022 tarihinde yayınlanan "Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve ETurquality (Bilişimin Yıldızları) Programı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararı" ile yazılım sektörüne sağlanan teşvik ve destekler hakkında bilgi verilecektir.

Yazılım, yapay zeka, finansal yazılım ve teknolojiler, siber güvenlik, akıllı şehir ile yeşil dönüşüm yazılım ve hizmetleri, blok zincir yazılım ve teknolojiler, dijital oyunlar ve bir çok sektöre özgü yazılım üreten firmaları ilgilendiren toplantının ardından, katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Söz konusu toplantıya Odanız ilgili Meslek Komitesi ve Meclis Üyelerinin katılımları beklenmekte olup; Katılım sağlayacak temsilciler için Form linkinde yer alan formun doldurulması hususu üyelerimiz bilgilerine sunulmaktadır.

Program

Yukarı çık.