7. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU VE SERGİSİ

16 May. 2016
565

Ülkemizde karayolu trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla beş yıldır gerçekleştirilen “Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyum ve Sergisi” beklenilenin üzerinde bir katılım ve ilgi görmüş olup, altıncısı yine, ilgili bakanlarımızın ve kurumların daha geniş katılımı ile, ayrıca Uluslararası ve Fuar kimliği ile de güçlenerek, Ankara Congresium Fuar ve Kongre merkezinde (ATO) yapılacaktır.

Geçtiğimiz yıl, İçişleri Bakanı Sayın Efkan ALA ve çok sayıda üst düzey yetkililerin teşrifleri ve binden fazla üst düzey yönetici ve sektör temsilcisinin katılımıyla gerçekleşen sempozyumun fuar alanında sektöre hizmet sunan 50 firma yer almıştır. 2014 yılında resmi fuar kimliği kazanan sergi ise 2015 yılında yabancı alım heyetleri ve KOSGEB destekleriyle daha da güçlendi.

İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü öncülüğünde, 17-19 Kasım 2016 tarihinde düzenlenecek Uluslararası 7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi ve Fuarına tüm ilgili kurum ve kişilerin katılımını görmekten mutluluk duyacağız.

Yukarı çık.