6-7 ARALIK 2021 TARİHLERİNDE MALKARA TSO VE TOBB TEKİRDAĞ KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU EV SAHİPLİĞİNDE TOBB BARTIN KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU'NU AĞIRLADIK.

09 Ara. 2021
173
6-7 Aralık 2021 Tarihlerinde Malkara Tso Ve Tobb Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu Ev Sahipliğinde Tobb Bartın Kadın Girişimciler Kurulu'nu Ağırladık.

TOBB Bartın Kadın Girişimciler Kurulu ile birlikte Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Malkara TSO Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Keşan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde faaliyet gösteren TEKKOOP Başkanı Ayşe Saz, Keşan Sosyal Hizmet Merkezi’nde faaliyet gösteren Keşan Sepetçi Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi (KESKUP) Başkanı Melda Dağtaş, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yaylagöne Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yüksel Bora, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve TOBB Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu üyesi Big Coffee House işletmesi sahibi Zeren Keskin Karabacak’a bir dizi ziyaretler yapıldı.

Ziyaretler kapsamında TOBB Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aynur Çeşmeliler kooperatifleşme başlangıcından günümüze kadar olan edindiği tecrübe ve bilgilerini TOBB Bartın Kadın Girişimciler Kurulu'na aktardı. 

Ziyaret edilen tüm kurum-kuruluş temsilcileri ve Başkanlarına misafirperverlikleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Yukarı çık.