MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL'A NEZAKET ZİYARETİ

11 May. 2018
464
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a Nezaket Ziyareti

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası, 10 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 17.00'de Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u Başkanlık Makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette; Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

Sohbet eşliğinde geçen ziyarette Malkara Belediyesinin çalışmaları ve yatırım projeleri hakkında bilgiler veren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim-Meclis Kurulu Üyelerine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim-Meclis Kurulu Üyeleri kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a teşekkür ederek, hediyelerini takdim etti.

Yukarı çık.